User:Fourshade: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 67: | Line 67: | ||
|Punch | |Punch | ||
|{{BotWDamage|24}} | |{{BotWDamage|24}} | ||
|- | |||
|Rock Throw | |||
|{{BotWDamage|1}} | |||
|} | |||
|- | |||
|[[Golden Bokoblin]] | |||
| | |||
{| | |||
|- | |||
|Melee Weapon | |||
|{{BotWDamage|40|W}} | |||
|- | |||
|Bow | |||
|{{BotWDamage|40|B}} | |||
|- | |||
|Punch | |||
|{{BotWDamage|40}} | |||
|- | |- | ||
|Rock Throw | |Rock Throw | ||
Line 104: | Line 121: | ||
|Kick | |Kick | ||
|{{BotWDamage|2}} | |{{BotWDamage|2}} | ||
|- | |||
|Rock Throw | |||
|{{BotWDamage|1}} | |||
|} | |} | ||
|- | |- | ||
Line 121: | Line 141: | ||
|Kick | |Kick | ||
|{{BotWDamage|10}} | |{{BotWDamage|10}} | ||
|- | |||
|Rock Throw | |||
|{{BotWDamage|1}} | |||
|} | |} | ||
|- | |- | ||
Line 138: | Line 161: | ||
|Kick | |Kick | ||
|{{BotWDamage|20}} | |{{BotWDamage|20}} | ||
|- | |||
|Rock Throw | |||
|{{BotWDamage|1}} | |||
|} | |} | ||
|- | |- | ||
Line 155: | Line 181: | ||
|Kick | |Kick | ||
|{{BotWDamage|24}} | |{{BotWDamage|24}} | ||
|- | |||
|Rock Throw | |||
|{{BotWDamage|1}} | |||
|} | |||
|- | |||
|[[Golden Moblin]] | |||
| | |||
{| | |||
|- | |||
|Melee Weapon | |||
|{{BotWDamage|48|W}} | |||
|- | |||
|Bow | |||
|{{BotWDamage|48|B}} | |||
|- | |||
|Swipe | |||
|{{BotWDamage|48}} | |||
|- | |||
|Kick | |||
|{{BotWDamage|48}} | |||
|- | |||
|Rock Throw | |||
|{{BotWDamage|1}} | |||
|} | |} | ||
|- | |- | ||
Line 252: | Line 301: | ||
|Water Spit | |Water Spit | ||
|{{BotWDamage|20}} | |{{BotWDamage|20}} | ||
|} | |||
|- | |||
|[[Golden Lizalfos]] | |||
| | |||
{| | |||
|- | |||
|Melee Weapon | |||
|{{BotWDamage|40|W}} | |||
|- | |||
|Bow | |||
|{{BotWDamage|40|B}} | |||
|- | |||
|Tail Whip | |||
|{{BotWDamage|40}} | |||
|- | |||
|Tongue Lash | |||
|{{BotWDamage|40}} | |||
|- | |||
|Water Spit | |||
|{{BotWDamage|40}} | |||
|} | |} | ||
|- | |- | ||
Line 409: | Line 478: | ||
|Explosion | |Explosion | ||
|{{BotWDamage|105|F6}} | |{{BotWDamage|105|F6}} | ||
|} | |||
|- | |||
|[[Golden Lynel]] | |||
| | |||
{| | |||
|- | |||
|Melee Weapon | |||
|{{BotWDamage|60|W}} | |||
|- | |||
|Bow | |||
|{{BotWDamage|60|B}} | |||
|- | |||
|Charge | |||
|??? | |||
|- | |||
|Fire Breath | |||
|??? | |||
|- | |||
|Explosion | |||
|??? | |||
|} | |} | ||
|- | |- |