User:Yumil1988/Sandbox2: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
<htmlet>main-page-tables</htmlet> | <htmlet>main-page-tables</htmlet> | ||
{| style="margin:0px auto;width:80%;" | |||
|- | |||
| style="vertical-align:top;width:50%;" | | |||
{| style="width:100%;" | |||
! style="background-color:#003366;font-size:150%;font-weight:normal;padding:10px;text-align:left;width:100%;" | [[:Category:People|People]] | |||
|} | |||
{| style="width:100%;" | |||
|- | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Skull Kid]] | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Gerudo]] | |||
|- | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Sheikah]] | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Hylian]] | |||
|- | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Zora]] | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Goron]] | |||
|- | |||
| colspan="2" style="background: #{{ZWheader}};text-align:right;width:100%;padding:5px;" | [[:Category:People|All People »]] | |||
|} | |||
| style="vertical-align:top;width:50%;" | | |||
{| style="width:100%;" | |||
! style="background-color:#003366;font-size:150%;font-weight:normal;padding:10px;text-align:left;width:100%;" | [[:Category:Races|Races]] | |||
|} | |||
{| style="width:100%;" | |||
|- | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Skull Kid]] | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Gerudo]] | |||
|- | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Sheikah]] | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Hylian]] | |||
|- | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Zora]] | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Goron]] | |||
|- | |||
| colspan="2" style="background: #{{ZWheader}};text-align:right;width:100%;padding:5px;" | [[:Category:Races|All Races »]] | |||
|} | |||
|- | |||
| style="height:20px" | | |||
|- | |||
| style="vertical-align:top;width:50%;" | | |||
{| style="width:100%;" | |||
! style="background-color:#003366;font-size:150%;font-weight:normal;padding:10px;text-align:left;width:100%;" | [[:Category:Enemies|Enemies]] | |||
|} | |||
{| style="width:100%;" | |||
|- | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Skull Kid]] | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Gerudo]] | |||
|- | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Sheikah]] | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Hylian]] | |||
|- | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Zora]] | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Goron]] | |||
|- | |||
| colspan="2" style="background: #{{ZWheader}};text-align:right;width:100%;padding:5px;" | [[:Category:Enemies|All Enemies »]] | |||
|} | |||
| style="vertical-align:top;width:50%;" | | |||
{| style="width:100%;" | |||
! style="background-color:#003366;font-size:150%;font-weight:normal;padding:10px;text-align:left;width:100%;" | [[:Category:Bosses|Bosses]] | |||
|} | |||
{| style="width:100%;" | |||
|- | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Skull Kid]] | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Gerudo]] | |||
|- | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Sheikah]] | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Hylian]] | |||
|- | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Zora]] | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Goron]] | |||
|- | |||
| colspan="2" style="background: #{{ZWheader}};text-align:right;width:100%;padding:5px;" | [[:Category:Bosses|All Bosses »]] | |||
|} | |||
|- | |||
| style="height:20px" | | |||
|- | |||
| style="vertical-align:top;width:50%;" | | |||
{| style="width:100%;" | |||
! style="background-color:#003366;font-size:150%;font-weight:normal;padding:10px;text-align:left;width:100%;" | [[:Category:Places|Places]] | |||
|} | |||
{| style="width:100%;" | |||
|- | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Skull Kid]] | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Gerudo]] | |||
|- | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Sheikah]] | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Hylian]] | |||
|- | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Zora]] | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Goron]] | |||
|- | |||
| colspan="2" style="background: #{{ZWheader}};text-align:right;width:100%;padding:5px;" | [[:Category:Places|All Places »]] | |||
|} | |||
| style="vertical-align:top;width:50%;" | | |||
{| style="width:100%;" | |||
! style="background-color:#003366;font-size:150%;font-weight:normal;padding:10px;text-align:left;width:100%;" | [[:Category:Dungeons|Dungeons]] | |||
|} | |||
{| style="width:100%;" | |||
|- | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Skull Kid]] | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Gerudo]] | |||
|- | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Sheikah]] | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Hylian]] | |||
|- | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Zora]] | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Goron]] | |||
|- | |||
| colspan="2" style="background: #{{ZWheader}};text-align:right;width:100%;padding:5px;" | [[:Category:Dungeons|All Dungeons »]] | |||
|} | |||
|- | |||
| style="height:20px" | | |||
|- | |||
| style="vertical-align:top;width:50%;" | | |||
{| style="width:100%;" | |||
! style="background-color:#003366;font-size:150%;font-weight:normal;padding:10px;text-align:left;width:100%;" | [[:Category:Items|Items]] | |||
|} | |||
{| style="width:100%;" | |||
|- | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Skull Kid]] | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Gerudo]] | |||
|- | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Sheikah]] | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Hylian]] | |||
|- | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Zora]] | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Goron]] | |||
|- | |||
| colspan="2" style="background: #{{ZWheader}};text-align:right;width:100%;padding:5px;" | [[:Category:Items|All Items »]] | |||
|} | |||
| style="vertical-align:top;width:50%;" | | |||
{| style="width:100%;" | |||
! style="background-color:#003366;font-size:150%;font-weight:normal;padding:10px;text-align:left;width:100%;" | [[:Category:Songs|Songs]] | |||
|} | |||
{| style="width:100%;" | |||
|- | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Skull Kid]] | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Gerudo]] | |||
|- | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Sheikah]] | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Hylian]] | |||
|- | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Zora]] | |||
| style="background: #{{ZWheader}};text-align:center;width:50%;padding:5px;" | [[Goron]] | |||
|- | |||
| colspan="2" style="background: #{{ZWheader}};text-align:right;width:100%;padding:5px;" | [[:Category:Songs|All Songs »]] | |||
|} | |||
|} | |||
{{NIWABar}} | {{NIWABar}} |
Revision as of 01:35, 1 August 2014
<htmlet>main-page-tables</htmlet>